přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Možnost setkání se reprezentanty lesnického sektoru ze zemí západního Balkánu

25.3.2022

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci ze ZÚ Bělehrad organizuje ve dnech 4.–6. dubna 2022 incomingovou misi spojenou s návštěvou veletrhu pro zástupce lesnického sektoru z teritoria západního Balkánu do ČR.

V rámci programu incomingové mise mj. proběhne prohlídka Mezinárodního lesnického a mysliveckého veletrhu Silva Regina v Brně, návštěva českých výrobců lesnické techniky a technologií zpracování dřeva (zájem o lesní lanovky, odvětvovače a další) a jednání s českými podnikatelskými subjekty. Zahraničními účastníky mise budou kromě podnikatelských subjektů (BRANKOM d.o.o., Kite d.o.o., Srbijašume) také zástupci ministerstev zemědělství z Bosny a Hercegoviny a Srbska.

V případě zájmu o zprostředkování jednání s účastníky mise či získání bližších informací o akci, kontaktujte prosím do 1. dubna 2022 teritorialistu MZe pro země západního Balkánu Ing. Ondřeje Misiaczka, tel. 221 812 327, e‑mail: ondrejmisiaczek@mzecz {ondrejmisiaczek@mzecz?subject=P%C5%99ihl%C3%A1%C5%A1ka%20k%20%C3%BA%C4%8Dasti%20na%20B2B%20jedn%C3%A1n%C3%AD}.

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem