přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

XSD šablony pro „roční výkaz souhrnných údajů lesní hospodářské evidence“

18.11.2021

Na základě vyhl. č. 202/2021 Sb., o lesní hospodářské evidenci (LHE) byla pro potřeby elektronického předávání souhrnných údajů LHE, podle informačního standardu LHE, vytvořena tzv. šablona XSD.

​Ministerstvo zemědělství v souladu s vyhl. č. 202/2021 Sb. a informačním standardem, uveřejňuje šablonu XSD pro elektronické předávání souhrnných údajů LHE.

XSD šablona je určena pouze pro „roční výkaz LHE“ předávaný orgánům státní správy lesů obcí s rozšířenou působností prostřednictvím připravovaného informačního systému pro předávání a administraci LHE (IS LHE). Tato šablona tedy není určena pro komplexní vedení LHE.

Tato XSD šabloně obsahuje 2 root elementy:

  • <LheRocniVykaz/> určený pro kompletní výkaz souhrnných údajů LHE včetně tzv. hlavičkových údajů.
     
  • <LheRocniVykazData/> určený pouze pro „datovou přílohu“ (vlastní data souhrnného výkazu LHE). Tato možnost je vhodná pro uživatele, pro které je jednodušší se přihlásit do eAGRI, nechat vyplnit údaje „vlastníka“ automaticky, a do otevřeného formuláře nahrát pouze „datovou přílohu“. Jedná se o obdobné řešení, jako je použito u „národních dotací“ v IS ISND.

K výše uvedené šabloně je přiložena také popisná dokumentace v HTML formátu (soubor LheVykaz-1.0_dokumentace-20210930.html).

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem