přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

XSD šablona pro přípravu XML souborů žádosti BDI

30.3.2022

Tento článek se týká jen pokročilých uživatelů modulu pro žadatele, kteří data jednotné žádosti o finanční příspěvky na hospodaření v lesích (nebo jejích příloh) vkládají do modulu hromadně prostřednictvím XML souboru exportovaného z vlastního výrobního SW.

Uvedená informace se netýká zejm. žadatelů z řad drobných vlastníků lesa.

Jednotná žádost o finanční příspěvky na hospodaření v lesích (společná za programy B, D a I) se sestavuje v prostředí formulářové aplikace (v tzv. modulu) pro žadatele. Požadované údaje se do žádosti vyplňují přímo do nastaveného elektronického formuláře, nebo je možné (v případě pokročilejších uživatelů) žádost do modulu importovat hromadně ve formě XML souboru (tímto způsobem je možné vložit celou žádost, nebo jen přílohy žádosti).

Struktura a obsah tohoto XML souboru je definována XSD šablonou, prostřednictvím které se bude provádět primární kontrola (validace) dat v importovaném souboru před jejich načtením do modulu.

Pokud importovaný XML soubor nebude odpovídat specifikaci předepsané touto XSD šablonou, bude odmítnut jako celek. Pokud k vytvoření XML souboru bude žadatel používat vlastní SW vybavení, může kontrolu prostřednictvím této šablony provádět již při vytváření žádosti na své straně.

MpZ_ZadostBDI2022Ext-1.0 - předpis pro celou žádost BDI se sekcí žadatele, přílohami BDI včetně nové části týkající se reprodukčního materiálu a také s přehledem dodavatelů pěstebních prací v v rámci programu B
MpZ_DotaceBDI2022Ext-1.0 - samostatné XSD pro přílohy BDI se sekcí reprodukčního materiálu a přehledem dodavatelů pěstebních prací v rámci programu B (bez údajů o žadatele)
MpZ_DodavateleB2022Ext-1.0 - XSD pouze pro přehled dodavatelů pěstebních prací v rámci programu B
MpZ_PuvodRmBDI2022Ext-1.0 - XSD pro samostatný import nové sekce reprodukčního materiálu - doklady a položky (řádky) dokladů.

K 21. 4. 2022 publikována upravená XSD šablona - změna spočívá v nepovinnosti údajů o PLO a LVS u reprodukčního materiálu douglasky z dovozu.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem