přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zásady příspěvku na podporu adaptace lesních ekosystémů na klimatickou změnu po dodatku č. 1

12.9.2022

Ministerstvo zemědělství zveřejňuje platné znění Zásad, kterými se stanovují podmínky pro poskytování finančního příspěvku na podporu adaptace lesních ekosystémů na klimatickou změnu (ze dne 3. 2. 2022), po dodatku č. 1 (ze dne 8. 9. 2022).

Zásady obou podprogramů (Tn pro vlastníky NESTÁTNÍCH lesů, Ts pro případ STÁTNÍCH lesů) jsou dodatkem č. 1 z 8. 9. 2022 upraveny s platností provedených změn zpětně k 3. 2. 2022. Změny byly provedeny především u požadavků druhově pestřejší obnovy lesního porostu, využívání potenciálu přirozené obnovy a šetrnějšího způsobu soustřeďování dříví.

V příloze tohoto článku jsou zveřejněny zásady obou podprogramů s barevným zvýrazněním změn zavedených dodatkem č. 1. V souvisejících odkazech je uveden odkaz na původní znění zásad (před 1. dodatkem) s obecnými informacemi k programu, které zůstaly nezměněny.

Přílohy

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem