přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Odstavec předpisu 88/2017
Vyhláška č. 88/2017 Sb., o provedení některých ustanovení zákona o vinohradnictví a vinařství Příl.22

Příl.22
Evidence o zásobách produktu, způsobech ošetřování produktu a přídavcích jiných látek než vína k produktu v jednotlivých nádobách
Skladová karta nádoby č. ............... obsah (litrů): .....
 
I-------I------------I-------I---------I-------I----------I------------------I------------I----------I
I Datum I    Druh    I Číslo I Příjem  I Výdej I Zůstatek I Přídavek jiných  I Poznámka
4)
I Podpis
5)
I I I produktu
1)
I šarže I litrů
2)
I litrů I litrů I látek než vína
3)
I I I I I I I I I I-------I----------I I I I I I I I I I Druh I Množství I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I I I I I I I I I I I I I-------I------------I-------I---------I-------I----------I-------I----------I------------I----------I
1)
Např. víno jakostní MT, víno s přívlastkem pozdní sběr Chardonnay. U vína z dovozu se uvede též provenience. Odrůdy jsou uváděny příkladně.
2)
Vyplňuje se i v případě, že užití přídatných látek změní objem produktu.
3)
Název látky, např. S02, kys. sorbová, kys. metavinná (viz Příloha 1A a 1B 606/2009), zahuštěný hroznový mošt atd.; v případě komerčních produktů neuvádět obchodní název, ale účinnou látku.
4)
Pokud způsob ošetřování produktu nespočívá v přídavku jiných látek než vína, uvede se zde. Pokud došlo ke změně jakosti (např. dojde ke ztrátě práva na používání CHOP a CHZO např. při scelování vín) nebo kategorie produktu (např. výroba aromatizovaného vína), uveďte označení výsledného produktu. V případě, že došlo ke stáčení z/do jiné nádoby, uveďte číslo této nádoby. Uvádí se též množství vinných kalů v litrech. Při plnění uveďte počet naplněných nádob a jejich objem. Při plnění do lahví za úplatu uveďte rovněž název a adresu stáčírny. Při výrobě alkoholizovaného vína skutečný obsah alkoholu před a po přidání destilátu do vína.
5)
Podpis osoby odpovědné za vedení evidence.