přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Odstavec předpisu 329/2003
Vyhláška č. 329/2003 Sb., o informačním systému Státní veterinární správy § 16

§ 16
(1) Evidence údajů o prohlídkách jatečných zvířat a masa a o veterinárních vyšetřeních zvěřiny obsahuje standardní údaje sloužící k identifikaci kontrolované osoby (vazba na registr ekonomických subjektů, územně identifikační registr adres a uvedené registry). U každého jatečného zvířete (skupiny jatečných zvířat) nebo ulovené volně žijící zvěře se zaznamenávají zejména údaje týkající se totožnosti veterinárního inspektora, identifikace jatek, anebo podniku na zpracování zvěřiny, identifikace chovatele, hospodářství a jatečného zvířete, anebo honitby a jejího uživatele, data a hodiny porážky nebo ulovení, výsledku prohlídky jatečných zvířat a masa nebo veterinárního vyšetření zvěřiny, odebraných vzorků, výsledků jejich vyšetření a likvidace specifikovaného rizikového materiálu.
(2) Evidence údajů o prohlídkách jatečných zvířat a masa a o veterinárních vyšetřeních zvěřiny se vede podle jednotlivých krajů; příslušné údaje zaznamenávají veterinární inspektoři.