přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nový právní předpis platný od 1. 2. 2018

11.1.2018

Novela vyhlášky o opatřeních k zabezpečení ochrany proti zavlékání a šíření původce bakteriální kroužkovitosti bramboru a původce bakteriální hnědé hniloby

Ve Sbírce zákonů byla publikována vyhláška č. 4/2018 Sb., kterou se mění vyhláška č. 331/2004 Sb., o opatřeních k zabezpečení ochrany proti zavlékání a šíření původce bakteriální kroužkovitosti bramboru a původce bakteriální hnědé hniloby, ve znění vyhlášky č. 328/2008 Sb.

Důvodem přijetí vyhlášky je potřeba sjednotit dosavadní text vyhlášky se zněním zákona č. 279/2013 Sb., kterým došlo ke sloučení Státní rostlinolékařské správy s Ústředním kontrolním a zkušebním ústavem zemědělským.

Dalším důvodem je nutnost aktualizace textu vyhlášky v souvislosti s novým botanickým označením některých v ní zmíněných druhů a technické zpřesnění stávajícího textu, které se týká zavlažování pozemku s potvrzeným výskytem původce hnědé hniloby bramboru.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem