přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
16.6.2017

Příručka registr vinic PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 4 MB)

Příručka obsahuje popis práce s aplikací registr vinic. Mimo jiné i popisy podávání on-line povinných hlášení o produkci, zásobách a sklizni vína. Dále také popisy jak podávat on-line hlášení Vinařskému fondu. Zároveň obsahuje postup a možnosti elektronického podání žádosti o zatřídění vína v celém jeho procesu. Aktualizace dokumentu - aktualizace menu a obrázků dle současného stavu aplikace.


25.10.2018

Manuál pro podávání prohlášení vinařů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 2 MB)

Manuál obsahuje návod jak podat elektronické prohlášení o zásobách vína ÚKZÚZu. K podání prohlášení netřeba digitálního podpisu, podává se po prostřednictvím aplikace registr vinic po přihlášení se na Portál farmáře.


3.4.2017

Registr vinic - novela vinařského zákona PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 9 MB)

Úpravy dle novely zákona č. 321/2004 Sb., o vinohradnictví a vinařství Oznámení dle § 11, § 14a a § 16b


16.6.2017

Evidenční knihy obchodních zprostředkovatelů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 1 MB)

Základní popis funkcí a formulářů elektronické evidenční knihy.

Aktualizace červen 2017 - aktualizace dle současného stavu registru


16.6.2017

Registr vinic – VOC na Portálu farmáře PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 1 MB)

Uživatelská příručka popisuje funkčnosti dostupné na portálu farmáře pro zástupce a členy sdružení/spolku vyrábějících vína s označením VOC (víno originální certifikace). Popisuje, například, jak prohlížet evidované informace o VOC, postupovat při podávání žádostí o zatřídění vína, příp. při vydávání rozhodnutí o přiznání označovat vybraná vína názvem dle daného VOC atp.