přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Registr množitelských porostů v novém

1.2.2012

Upozorňujeme uživatele, kteří využívali Registr množitelských porostů na Portálu farmáře, že dochází ke změně technologie elektronického příjmu žádostí/oznámení a ke změně grafického rozhraní aplikace. Registr je nyní v designu portálu eAGRI. Elektronický příjem žádosti již není realizovaný prostřednictvím elektronického podpisu a aplikace vOKO, ale přes Datové schránky. Více informací získáte po kliknutí na nadpis novinky.

Nově je registr množitelských porostů v novém grafickém designu, který odpovídá ostatním aplikací Portálu farmáře. Uživatelům zůstaly všechny funkcionality a také naleznou v novém registru své žádosti z minulých let.

Základní funkce registru

  • vytvoření nové žádosti/oznámení,
  • přehled dříve vytvořených žádostí/oznámení,
  • vyhledávání v žádostech/oznámeních,
  • vytvoření kopie z jiné žádosti/oznámení.

Elektronické příjem žádosti

Byl ukončen příjem žádosti přes aplikaci vOKO. Tento způsob příjmu byl nahrazen moderním komunikačním kanálem, kterým jsou datové schránky. Nově žadatel nemusí vlastnit elektronický podpis a systém ho intuitivně navede k podání žádosti do datové schránky ÚKZÚZ, kde již elektronický podpis není vyžadován. Pokud žadatel nevlastní datovou schránku musí žádost odeslat klasickou poštou.

Podrobný návod jak používat datové schránky z Portálu farmáře naleznete zde.

Věříme, že nový způsob a moderní způsob bude pro Vás přínosem.

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem