přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Portál farmáře SZIF

Portál farmáře SZIF kromě veškerých informacích ohledně podávání dotací poskytuje pro přihlášené uživatele taktéž možnosti elektronického podání žádostí a prohlížení stavu administrace a výplat již podaných žádostí.

Portál farmáře SZIF je úzce integrován s portálem eAGRI. V praxi to znamená, že jste-li již přihlášeni na portál eAGRI, vstoupíte do privátní zóny portálu farmáře SZIF, aniž byste se museli dodatečně přihlašovat. Platí to i pro opačný směr, kdy se přihlásíte nejprve na Portál farmáře SZIF a z něj budete chtít pokračovat v práci na portálu eAGRI.

Portál farmáře SZIF spustíte poklikem na odkaz Portál farmáře SZIF v pravém okně Aplikace pro přihlášené. Nemáte-li odkaz viditelný, buď nejste přihlášeni nebo nejste evidován registru subjektů platební agentury SZIF.


15.3.2013

Informační systém SZIF je napojen na Informační systém základních registrů (ISZR)

Od 1. 3. 2013 je Informační systém SZIF napojen na Informační systém základních registrů (ISZR), ze kterého je SZIF dle Zákona č. 111/2009 Sb. o základních registrech povinen přebírat referenční údaje o českých subjektech.