přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zrušení služby OOS_GVP01A (výsledky přehlídek porostů)

3.11.2022

Informujeme uživatele, že k 31.12.2022 bude zrušena služba OOS_GVP01A. Rušená služba je nahrazena službou OOS_GVP01B, která je k dispozici od roku 2020. Upozorňujeme všechny dodavatele, kteří rušenou službu využívají, aby v uvedeném termínu přešli na verzi B. Odkaz na popis služby OOS_GVP01B je uveden v detailu novinky.

Novinky verze B oproti verzi A

  • Služba pro konkrétní číslo žádosti vrací PDF rozhodnutí.
  • Služba vrací identifikaci konkrétního DPB z LPIS.
  • Změnil se způsob práce s volitelnými filtračními položkami. Elementy jsou obecně povinné a nulové je nutné uvádět s atributem xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:nil="true".

 

Pokud je vstupní filtr zadán tak, že umožňuje vrátit detail více jak 1 žádosti a zároveň je zadán požadavek na PDF rozhodnutí tak volání skončí chybou.

Request na získání PDF rozhodnutí je nutné konstruovat tak, aby se vrátila max. 1 žádost (tedy volání realizovat číslem žádosti a rokem uznávacího řízení).

Na začátek roku 2023 jsou připraveny další rozšíření verze B o kterých bude Odbor osiv a sadby dodavatele informovat.

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem