přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Statistiky pro držitele práv k odrůdám nově dostupné přes webové služby

18.12.2018

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (ÚKZÚZ) ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství na základě podnětu od veřejnosti zpřístupnil přes webové služby (EPO server) průběžné a závěrečné výsledky uznávacího řízení porostů a osiva pro potřeby konkrétních majitelů práv k odrůdám. Tyto informaci zpřístupnil ÚKZÚZ již v minulosti prostřednictvím webové aplikace. Nově jsou data přístupná i ve formě strukturovaného XML formátu pro potřeby interního softwaru vlastníků odrůd. Další informace jsou k dispozici po kliknutí na nadpis novinky.

Na EPO serveru byly publikovány nové webové služby. Autentizace je řešena hashovanou zprávou, kdy je do requestu vkládán unikátní HASH requestu. Postup pro generování HASHe je zde.

 

OOS_GPPP01A Výsledky uznávacího řízení porostů
Služba poskytuje pro vlastníky odrůd přístup k průběžným i závěrečným statistikám uznávacího řízení porostů. Statistiky jsou poskytovány na odrůdy, které jsou subjektu přiřazeny.
OOS_GPZO01A Výsledky uznávacího řízení osiv
Služba poskytuje pro vlastníky odrůd přístup k průběžným i závěrečným statistikám uznávacího řízení osiv. Statistiky jsou poskytovány na odrůdy, které jsou subjektu přiřazeny.

 

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem