přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nové webové služby Registru LPIS určené pro farmářské aplikace

30.6.2021

Ministerstvo zemědělství zpřístupnilo na základě požadavků veřejnosti dvě nové webové služby. První služba (LPI_GPZAK01A) je úplně nová a poskytuje z LPIS data pracovních zákresů, které má subjekt v LPIS zakresleny. Druhá služba (LPI_ZZP01B) umožňuje do Registru LPIS zapisovat nebo v Registru LPIS aktualizovat zemědělské parcely. Obě služby jsou v současné době dostupné na testovacím prostředí MZe a mohou být tvůrci komerčních SW testovány. Některé další informace jsou k dispozici v detailu novinky.

Úplný popis chování služby je na detailu služby, kdy odkazy na tento detail jsou na konci tohoto článku.

V souvislosti s vytvořením nové služby LPI_ZZP01B (zápis zemědělské parcely) došlo ke zrušení předchozí verze LPI_ZZP01A, která také sloužila k zápisu zemědělské parcely, ale neumožňovala předat geometrii vznikajících parcel.

Obě služby jsou určeny pro autorizovaný přístup a poskytují privátní údaje konkrétního subjektu. Je tedy nutné využívat existující login 99 nebo 98 a platný hash vypočítaný z ws klíče.

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem