přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Upozornění pro uživatele Internet explorer verze 6

14.5.2012

K 1. červnu 2012 bude provedena úprava zabezpečení systému eAGRI v části pro registrované uživatele. Po tomto datu nebude možné přihlásit se do Portálu farmáře z prohlížeče Internet explorer verze 6. Více informací získáte po kliknutí na nadpis novinky.

Od 28.3.2012 jsou všichni návštěvníci portálu eAGRI, kteří využívají Internet explorer verze 6 upozornění informační lištou, že od 1.6.2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do registrované části eAGRI přihlásit. Veřejná prezentace zůstane stále dostupná.


Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč.


V současné době evidujeme cca. 3% uživatelů IE6, kterých se uvedené opatření dotkne.

Pro bezproblémovou práci v Portálu farmáře a celém eAGRI doporučujeme upgrade na jeden z následujících moderních prohlížečů:

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem