přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
23.8.2022

Příručka pro práci s iLPIS PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 15 MB)

Příručka popisující prostředí modernizovaného registru půdy LPIS, který byl spuštěn 26. 8. 2014 a popisuje základní ovládání aplikace LPIS. Je určena pro uživatele používající všechny internetové prohlížeče.


22.5.2020

Příručka - Oznamovací povinnost aplikace POR pro včely PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 2 MB)

Příručka obsahuje postup usnadňující provedení odeslání oznámení o plánovaném použití přípravků na ochranu rostlin na emailové adresy dotčených včelařů kontakt u provozoven (včelstev) nacházejících se v dané zóně (zpravidla ve vzdálenosti do 5 km, ale může být volitelně nastavitelné (max. 10 km)), např. v případě vnějších zbytkových ploch obhospodařovaných zemědělcem z jejich emailových klientů.


12.11.2019

Kreslení a výměna dat s GPS PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 5 MB)

Tato příručka navazuje na základní uživatelskou příručku LPIS – modul iLPIS, která obsahuje popis hlavních funkcionalit modulu iLPIS (dále jen „aplikace“). Cílem této příručky je seznámit uživatele s „pokročilejšími“ funkcionalitami aplikace – s nástroji kreslení a možnostmi získávání exportů prostorových dat, které lze využít například v GPS přístrojích.


12.11.2019

Eroze 2019 - příručka a další informační podklady

Dokument obsahuje příručku a další dokumenty, které metodicky vysvětlují nové eroze dle DZES 5 ve znění platném od 1.1.2019 a současně ukazují praktické postupy, jak používat LPIS k řešení této problematiky.


7.11.2019

Podrývání PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 438 KB)

Příručka popisuje postup podání hlášení o provedení podrývání řepky a cukrovky pro účely plnění DZES 5.


6.9.2019

Honitby v LPIS PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 301 KB)

V LPIS lze nyní dohledat v jaké honitbě se obhospodařovaný díl půdního bloku nachází a rovněž zobrazit kontakt na obec s rozšířenou působností, kam honitba spadá. Na obci s rozšířenou působností si zemědělec může vyžádat kontakt na konkrétního uživatele honitby vůči, kterému má plnit oznamovací povinnost. Honitby v LPIS stručně shrnuje přiložená příručka.


23.1.2017

Elektronické ohlášení změn v evidenci půdy prostřednictvím iLPIS PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 1 MB)

Tento návod popisuje základní kroky při vytvoření elektronického ohlášení změn v iLPIS a podání tohoto ohlášení na Portálu farmáře SZIF. Návod se zaměřuje na dva nejčastější druhy ohlášení: změna kultury na DPB a změna hranice DPB. Prostřednictvím elektronického ohlášení lze ohlásit také změnu uživatele a ukončení užívání DPB. Podrobné postupy k elektronickému ohlášení jsou součástí základní uživatelské příručky k iLPIS, která je dostupná v aplikaci a na Portálu farmáře eAGRI.


30.5.2016

Příručka exportů ve formátu SHP z LPIS pro farmáře DOCX Otevírá se do nového okna. (DOCX, 431 KB)

LPIS mění princip exportů ve formátu SHP pro přihlášené uživatele. Modul Datawell je postupně ukončován a nahrazován funkcionalitou na záložce Exporty. Přiložená příručka má poskytnout uživatelům návod k vytváření sestav a dále poskyje přehled exportů.


12.6.2015

Příručka pro postup dělení zemědělských parcel při zakládání osevního postupu PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 1 MB)

Příručka pro postup dělení zemědělských parcel při zakládání osevního postupu


14.8.2012

Příručka pro práci s nitrátovou směrnicí PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 1 MB)

Příručka popisuje způsoby jak nalézt informace o opatřeních nitrátové směrnice v aplikaci iLPIS (orientace v mapě, tiskové výstupy a tisky map). AKTUALIZACE srpen 2012

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední