přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
12.11.2019

Eroze 2019 - příručka a další informační podklady

Dokument obsahuje příručku a další dokumenty, které metodicky vysvětlují nové eroze dle DZES 5 ve znění platném od 1.1.2019 a současně ukazují praktické postupy, jak používat LPIS k řešení této problematiky.


23.8.2022

Příručka pro práci s iLPIS PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 15 MB)

Příručka popisující prostředí modernizovaného registru půdy LPIS, který byl spuštěn 26. 8. 2014 a popisuje základní ovládání aplikace LPIS. Je určena pro uživatele používající všechny internetové prohlížeče.


23.1.2017

Elektronické ohlášení změn v evidenci půdy prostřednictvím iLPIS PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 1 MB)

Tento návod popisuje základní kroky při vytvoření elektronického ohlášení změn v iLPIS a podání tohoto ohlášení na Portálu farmáře SZIF. Návod se zaměřuje na dva nejčastější druhy ohlášení: změna kultury na DPB a změna hranice DPB. Prostřednictvím elektronického ohlášení lze ohlásit také změnu uživatele a ukončení užívání DPB. Podrobné postupy k elektronickému ohlášení jsou součástí základní uživatelské příručky k iLPIS, která je dostupná v aplikaci a na Portálu farmáře eAGRI.


7.12.2016

Prezentace dat dotačních žádostí v iLPIS PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 1 MB)

Tato příručka doplňuje základní uživatelské příručky k iLPIS pro farmáře. Jejím cílem je popsat prezentaci dat dotačních závazků a žádostí o dotace nově prezentovaných v iLPIS.


12.11.2019

Kreslení a výměna dat s GPS PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 5 MB)

Tato příručka navazuje na základní uživatelskou příručku LPIS – modul iLPIS, která obsahuje popis hlavních funkcionalit modulu iLPIS (dále jen „aplikace“). Cílem této příručky je seznámit uživatele s „pokročilejšími“ funkcionalitami aplikace – s nástroji kreslení a možnostmi získávání exportů prostorových dat, které lze využít například v GPS přístrojích.