přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Hlášení počtu včelstev a umístění stanovišť k 1. 9. 2020

Vážení včelaři, od 5. 8. 2020 bude zahájena distribuce Hlášení počtu včelstev a umístění stanovišť, předvyplněné údaji z ústřední evidence včelařů. Včelařům, kteří vyslovili souhlas se zasíláním přehledů včelstev do e-mailové schránky, bude hlášení zasláno z e-mailové schránky vcelari@mzecz (na tuto e-mailovou adresu svá „Hlášení“ nezasílejte, ani na e-mail neodpovídejte!). Více informací je k dispozici po prokliku novinky.

Zaslání hlášení prostřednictvím webového formuláře

I v letošním roce je k dispozici způsob hlášení prostřednictvím webového formuláře na adrese:

https://eagri.cz/HlaseniVcely

Přehled stanovišť je možné zobrazit již nyní.

  • Odeslat hlášení prostřednictvím tohoto webového formuláře bude možné až od 1. 9. 2020 (jedná se o hlášení počtu včelstev k 1. 9. 2020).

K přihlášení do webového formuláře nepotřebujete uživatelský účet k Portálu farmáře (eAgri.cz), ale použijte Vaše registrační číslo včelaře a kód hlášení, který je uveden v zaslaném přehledu stanovišť nebo v e-mailové zprávě, odkazující na tento webový formuář.

  • Každý včelař má přidělen vlastní jedinečný kód hlášení, který je jiný, než byl pro rok 2019.

Podrobné informace získáte v Manuálu pro práci s WEB formulářem.

PDF manual pro práci s webb formulářem Otevírá se do nového okna. (527 KB)

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem