přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Možnost vložení ES hnojiv do centrálního číselníku hnojiv

19.2.2011

Do registru hnojiv byla přidána funkčnost umožňující podávat žádosti o vložení ES hnojiv na ÚKZÚZ přímo z Portálu farmáře. Její součástí je i prohlížení stavu žádosti ES hnojiva. Pod odkazem Evidence přípravků a hnojiv je aplikace pro přihlášeného uživatele spustitelná odkazem ES hnojiva – žádosti. Efektem tohoto vložení bude automatické nabízení těchto hnojiv v aplikacích na evidenci hnojení (aplikace EPH na Portálu farmáře a integrované zemědělské SW používající číselníky Portálu farmáře).

V rozbalovacím menu Podání hnojiv ES lze novou žádost na ÚKZÚZ vyplnit pod odkazem Nové hnojivo ES. Samotné odeslání žádosti se děje až ve druhém kroku kliknutím na tlačítko Odeslat. Pod odkazem Přehled podaných hnojiv je seznam ES hnojiv jak uživatelem pouze uložených, tak odeslaných na ÚKZÚZ, včetně příznaku o stavu zpracování na ÚKZÚZ. Po potvrzení platnosti ES hnojiva za strany ÚKZÚZ je hnojivo zobrazováno ve veřejném Registru hnojiv.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem