přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Tabulky výpěstnosti semenáčků a sazenic pro potřeby operace 8.6.1 Programu rozvoje venkova 2014–2020

11.8.2022

Pro informaci zveřejňujeme tabulky výpěstnosti dřevin používané k ověření preferenčních kritérií u žádostí o dotaci na stroje, technologie, zařízení a stavby pro lesní školkařskou činnosti z operace 8.6.1 Technika a technologie v lesním hospodářství v rámci Programu rozvoje venkova na období 2014–2020.

V žádostech o dotaci na stroje, technologie, zařízení a stavby pro lesní školkařskou činnost z operace 8.6.1 Technika a technologie v lesním hospodářství v rámci Programu rozvoje venkova na období 2014–2020 mohou provozovatelé lesní školkařské činnosti (držitelé licence pro uvádění reprodukčního materiálu lesních dřevin do oběhu) čerpat body v rámci preferenčního kritéria č. 9 podle struktury své školkařské produkce. Pro ověření oprávněnosti nárokovaných bodů pro SZIF využívá ÚHÚL údaje z hlášení pověření osobě (ÚHÚL), přičemž oddíly reprodukčního materiálu uvedené do hlášení jako osivo (v kg) jsou na množství reprodukčního materiálu (v ks) převáděny pomocí tabulek výpěstnosti semenáčků a sazenic jednotlivých druhů dřevin. Vzhledem k různým údajům v různých zdrojích o výpěstnosti sadebního materiálu zveřejňujeme jednotné tabulky vytvořené pro tento účel.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem