přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Kurz pořádaný ÚZEI k tématům AEKO a EZ

Datum: 11.9.2018  9:00 – 12.9.2018  16:30
Místo konání: Budova Ministerstva zemědělství, místnost č. 400
Kontakt: přihlášky na: https://www.uzei.cz/akce/kurz-poradany-uzei-k-tematum-aeko-a-ez2
Tématické zaměření akce: Agroenvironmentálně-klimatického opatření (AEKO), Ekologické zemědělství (EZ)
Cílová skupina: Lektoři (poradci) - jež plánují školit na akcích v rámci 7. kola příjmu žádostí PRV operace 1.1.1 Vzdělávací akce
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Ústavem zemědělské ekonomiky a informací si Vás dovolují pozvat na kurz: Kurz pořádaný ÚEZI k tématům AEKO a EZ. Kurz bude zaměřen na tato témata: Účel a smysl Agroenvironmentálně-klimatického opatření (AEKO), včetně informace o principu kalkulace platby v AEKO. Účel a smysl opatření Ekologické zemědělství (EZ), včetně informace o principu kalkulace platby v EZ, rozdělení plateb v přechodném období i přímo v certifikovaném EZ. Motivace a smysl přechodu z konvenčního hospodaření do režimu ekologické produkce.

UPOZORNĚNÍ: V rámci 7. kola příjmu žádostí Programu rozvoje venkova na období 2014 – 2020, operace 1.1.1 Vzdělávací akce mají nad rámec ostatních podmínek kvalifikačních předpokladů Všichni lektoři (poradci) povinnost předložit Osvědčení o absolvování kurzu pořádaném ÚZEI k tématům AEKO a EZ. 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem