přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Evropská komise hledá odborníky pro vznik nových pracovních skupin

25.3.2015

Evropská komise hledá odborníky pro vznik nových pracovních skupin: „Voda a zemědělství: adaptivní strategie na úrovni zemědělského podniku“ a „Nové subjekty v zemědělství: znalosti na podporu inovací a podnikavosti“.

Evropská komise hledá celkem 40 odborníků z řad zemědělců, poradců, vědců a dalších subjektů do Evropského inovačního partnerství "Zemědělská produktivita a udržitelnost" (EIP-AGRI) pro spuštění 2 nových pracovních skupin po 20 - ti členech. Vybraní odborníci by se měli sejít nejméně dvakrát během 12 až 18 měsíců. Měli by sdílet své znalosti a zkušenosti a najít odpovědi na klíčové otázky. Náplní každé skupiny bude zkoumat praktická inovativní řešení pro danou problematiku či nové příležitosti a zároveň vycházet ze zkušeností z již realizovaných souvisejících projektů.    

Pracovní skupina „Nové subjekty v zemědělství: znalosti na podporu inovací a podnikavosti“, se zaměřuje na otázku: „Které modely charakterizují nové subjekty v zemědělství, a co se lze od nich naučit pro podporu inovací a podnikavosti v zemědělství?“. První setkání pracovní skupiny je plánováno na 17 – 18. června 2015 v Portugalsku.

Pracovní skupina „Voda a zemědělství: adaptivní strategie na úrovni zemědělského podniku", se zaměřuje na otázku: „Jaké existují nebo mohou být vyvinuty adaptativní strategie na úrovni zemědělského podniku řešící nedostatek vody?“. První setkání pracovní skupiny je plánováno na 24 – 25. června 2015 v Itálii.

Termín pro přihlášení zájemců o zařazení do pracovní skupiny je pro obě skupiny stanoven na 13. 4. 2015. Přihlášení zájemců pro zařazení do pracovní skupiny pak probíhá přímo přes přihlašovací formulář.

Více informací naleznete přímo na webových stránkách Evropské komise

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem