přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výzva pro zaslání podnětů a zkušeností zemědělské veřejnosti k podávání jednotné žádosti

29.7.2015

Ministerstvo zemědělství vyzývá k zasílání podnětů na zpřesnění národní legislativy upravující podmínky poskytování dotací v rámci přímých plateb a environmentálních opatření Programu rozvoje venkova. Pro tyto potřeby zřídilo emailovou adresu revizeNV@mzecz.

V souvislosti s nedávno ukončeným příjmem jednotné žádosti bychom chtěli zhodnotit Vaše relativně čerstvé zkušeností s jejím podáním a rádi bychom Vás oslovili a požádali Vás o zprostředkování praktických poznatků z přípravy a samotného podání žádosti. Náš úřad je spolu se Státním zemědělským intervenčním fondem připraven k řešení námětů, jak do budoucna podání jednotné žádosti usnadnit.

Uvítáme proto konstruktivní návrhy administrativního či technického charakteru k příslušným nařízením vlády pro přímé platby a plošná opatření Programu rozvoje venkova. Na základě těchto návrhů pak může být zahájen legislativní proces ke změně příslušných nařízení vlády. Snahou Ministerstva zemědělství je připravit případné úpravy v podmínkách s větším časovým předstihem, než tomu bylo v letošním roce.

 

Vaše podněty zašlete v elektronické podobě na adresu: revizeNV@mzecz , a to ve formě tabulky, která je uvedena v příloze tohoto článku.

Lhůta pro zasílání připomínek je stanovena do 14. srpna 2015.

Přílohy

Související legislativa

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem