přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Doplnění metodické příručky pro přímé platby o formulář pro prokázání vlastní sadby zeleniny

29.4.2016

Z důvodu přehlednější administrace jednotné žádosti o podporu zeleninových druhů s velmi vysokou a vysokou pracností (VVP a VP) v rámci dobrovolné podpory vázané na produkci (VCS) a s ohledem na potřebu evidence vlastní sadby zejména fyzických osob, přikládáme jednoduchý formulář pro pěstitele vlastní sadby.

Pokud  žadatel pěstuje vlastní sadbu a nevede podvojné účetnictví (tj. nemá k dispozici pomocné účetní evidence, např. skladové karty, apod.) je třeba, aby vyplnil přiložený formulář a k němu doložil účetní/daňové doklady za osivo, včetně doložení klíčivosti osiva.

Dle vyplněného formuláře bude stanoven počet kusů vlastní sadby na plochu. Na základě formuláře a účetních/daňových dokladů za osivo bude dále zřejmé, kolik osiva bylo použito na sadbu v daném roce a kolik by případně zbylo na přímý výsev nebo do dalšího období.

Přiložený formulář je ke stažení níže.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem