přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
27.5.2014

Nařízení Evropského parlamentu a Rady o Evropském námořním a rybářském fondu zveřejněno v Úředním věstníku Evropské unie

Dne 20. 5. 2014 bylo zveřejněno nařízení Evropského parlamentu a Rady o Evropském námořním a rybářském fondu v Úředním věstníku EU a dne 21. 5. 2014 vstoupilo v platnost. Oblast působnosti ENRF zahrnuje podporu Společné rybářské politiky a Integrované námořní politiky.


6.3.2014

Ministerstvo zemědělství připravilo strategický plán pro rozvoj chovu ryb do roku 2024

Tisková zpráva – Vláda přijala návrh Víceletého národního strategického plánu pro akvakulturu. Dokument vypracovaný Ministerstvem zemědělství určuje podmínky pro naplňování Společné rybářské politiky Evropské unie v České republice. Ministerstvo připravilo materiál ve spolupráci s odborníky a vědci z oblasti rybářství.


2.12.2013

Veřejné projednání návrhu koncepce VÍCELETÝ NÁRODNÍ STRATEGICKÝ PLÁN PRO AKVAKULTURU

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Integra Consulting, s.r.o. si Vás dovolují pozvat na veřejné projednání návrhu koncepce Víceletý národní strategický plán pro akvakulturu a posouzení jejího vlivu na životní prostředí. Veřejné projednání se uskuteční v úterý 17. prosince 2013 od 15 hod. v budově Ministerstva zemědělství. Pozvánku spolu s programem veřejného projednání naleznete v příloze.

zobrazit po