přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Podklady ze semináře o Novelizaci pravidel PRV

28.5.2010

Dne 25. května 2010 se na Ministerstvu zemědělství uskutečnil seminář „Novelizace Pravidel pro žadatele na 10. kolo příjmu žádostí“. Podkladové materiály (prezentace) k jednotlivým bodům viz příloha.

Semináře se zúčastnilo 132 zájemců, a to především z řad budoucích žadatelů, zástupců AZV a KAZV, zpracovatelů projektů a zástupců RO SZIF. Všechny účastníky za Řídící orgán PRV přivítala Ing. Kateřina Bělinová. Seminář byl rozdělen do tří částí.

První část byla věnována obecným podmínkám s důrazem na nejdůležitější změny pro 10. kolo příjmu žádostí a možnosti elektronického podávání žádostí (přednášející Ing. Litošová za Řídící orgán PRV a Ing. Tomek ze SZIF), viz příloha.

Druhá a třetí část se věnovala opatření I.1.3 Přidávání hodnoty zemědělským a potravinářským produktům a opatření III.1.3 Podpora cestovního ruchu (přednášející Ing. Litošová a Ing. Hrdličková za Řídící orgán PRV), viz příloha. Přednášející se zaměřily zejména na změny podmínek pro 10. kolo příjmu žádostí, zkušenosti z dosavadní administrace, nejčastější chyby žadatelů a aktuální stav implementace.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem