přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Podklady ze semináře "Aktualizace Pravidel pro 13. kolo"

29.4.2011

Dne 27. dubna 2011 se na Ministerstvu zemědělství uskutečnil seminář „Aktualizace Pravidel pro žadatele o podporu z Programu rozvoje venkova pro 13.kolo příjmu žádostí“. Podkladové materiály (resp. prezentace) k jednotlivým bodům viz přílohy.

Po úspěšném konání semináře o Novelizaci Pravidel v roce 2010 byla uspořádána tato akce i letos - pro 13. kolo (červen 2011).

Semináře se zúčastnilo 121 zájemců, a to především z řad budoucích žadatelů, zástupců AZV a KAZV, zpracovatelů projektů a zástupců RO SZIF a UZEI. Všechny účastníky za Řídící orgán PRV přivítala Ing. Kateřina Bělinová.

Přednášející (zpravidla gestoři opatřeních) se zaměřili zejména na změny podmínek pro 13. kolo příjmu žádostí, zkušenosti z dosavadní administrace, nejčastější chyby žadatelů a aktuální stav implementace.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem