přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Monitorovací výbor Programu rozvoje venkova

Monitorovací výbor Programu rozvoje venkova byl ustanoven Ministerstvem zemědělství ČR za účelem monitorování efektivního vynakládání finančních prostředků a správné realizace PRV podporovaného z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova.

Od 5. června 2007 proběhlo celkem 15 jednání MV PRV.

Povinností MV je dohlížet na realizaci EAFRD (European Agricultural Fund for Rural Development; Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova), a především sledovat soulad s nařízeními Evropské komise a legislativou České republiky, naplňování cílů EAFRD, účinnost využívání veřejných zdrojů a další.

eafrd 

Celkový počet členů je 39, přičemž 14 z nich jsou zástupci vládních instutucí a zbývajících 25 z nevládních institucí. Aktuální seznam členů a náhradníků (leden 2014) naleznete v příloze pod článkem.

Předsedou Monitorovacího výboru PRV je náměstek Sekce pro společnou zemědělskou a rybářskou politiku EU Ing. Pavel Sekáč.