přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výroční zpráva za rok 2009

ZKRÁCENÁ VERZE výroční zprávy o implementaci Programu rozvoje venkova ČR v roce 2009.

Rok vydání:2010
Tématické oblasti: Dotace a podpory, strukturální politika
Vydal:Ministerstvo zemědělství

Výroční zpráva o implementaci Programu rozvoje venkova (dále PRV) za rok 2009 podává informace o postupu administrace opatření PRV v průběhu roku 2009, tj. o průběhu jednotlivých kol výzev k předkládání žádostí o dotaci pro projektová opatření PRV i o administraci nárokových opatření PRV. Dále informuje o souhrnném stavu schválených žádostí o dotaci, podepsaných Dohod o poskytnutí dotace a realizovaných plateb od počátku implementace programu, a to včetně plateb za závazky z minulého programovacího období. 

V roce 2009 byl vyhlášen příjem žádostí o dotaci pro projektová opatření obdobně jako v roce 2008 ve třech termínech („kolech“).

V roce 2009 byly přijímány žádosti o dotaci pro 24 opatření z celkových 25 stávajících opatření Programu rozvoje venkova ČR, tj. příjem žádostí o dotaci nebyl vyhlášen pouze pro opatření I.2.1 Seskupení producentů. Oproti roku 2008 byly nově přijímány žádosti o dotaci  pro opatření II.2.3 Lesnicko-environmentální platby.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem