přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
3.1.2007

Aktualizovaný seznam členů MV OP Zemědělství DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 67 KB)

Pro informaci uvádíme aktualizovaný seznam členů a náhradníků Monitorovacího výboru Operačního programu Zemědělství.


6.11.2006

Dvanácté kolo příjmu žádostí o podporu z operačního programu bude pro potravináře

Tisková zpráva - Ministryně zemědělství Milena Vicenová vyhlašuje dvanácté kolo příjmu žádostí o finanční pomoc z operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství. Toto poslední kolo se otevírá pro jediné opatření, a to 1.2. Zlepšení zpracování zemědělských výrobků a jejich marketing. K dispozici je 71,6 milionu korun.


19.10.2006

Ministryně zemědělství schválila změnu a zpřesnění Pravidel pro žadatele o finanční pomoc z Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 24 KB)

Dne 17.10. 2006 schválila ministryně zemědělství MVDr. Milena Vicenová změnu a zpřesnění Pravidel, kterými se stanovují podmínky pro poskytování finanční pomoci na projekty Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství, konkrétně se jedná o změnu Pravidel MAS a zpřesnění Pravidel LEADER+.


10.8.2006

Ministr zemědělství schválil změnu Pravidel pro žadatele o finanční pomoc z Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 112 KB)

Dne 9.8.2006 schválil ministr zemědělství Ing. Jan Mládek, CSc. zpřesnění Pravidel, kterými se stanovují podmínky pro poskytování finanční pomoci na projekty Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství, Pravidel MAS a Pravidel LEADER+ z hlediska zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách.


3.8.2006

Jedenácté kolo příjmu žádostí o podporu z OP Zemědělství

Tisková zpráva - Ministr zemědělství Jan Mládek vyhlašuje jedenácté kolo příjmu žádostí o finanční pomoc z Operačního programu Zemědělství.


3.8.2006

Ministr zemědělství schválil zpřesnění Pravidel pro žadatele pro příjem žádostí v rámci 11. kola příjmu žádostí o podporu z OP Zemědělství DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 39 KB)

Dne 2.8.2006 schválil ministr zemědělství Ing. Jan Mládek, CSc. zpřesnění Pravidel pro žadatele o finanční pomoc z Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství - opatření 2.3. Rybářství, které je platné pro 11. kolo příjmu žádostí o podporu (23.8.-13.9.2006).


26.4.2006

Ministr zemědělství schválil zpřesnění Pravidel pro žadatele pro příjem žádostí v rámci 9. kola příjmu žádostí o podporu z OP Zemědělství DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 27 KB)

Dne 26. dubna 2006 schválil ministr zemědělství Ing. Jan Mládek, CSc. zpřesnění Pravidel pro žadatele o finanční pomoc z Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství, které je plané pro 9. kolo příjmu žádostí o podporu (10. - 28. dubna 2006).

6.4.2006

Změna Pravidel pro žadatele o finanční pomoc z OP Zemědělství DOC Otevírá se do nového okna. (DOC, 27 KB)

Ministerstvo zemědělství jako Řídící orgán OP provádí změnu Pravidel pro žadatele - jedná se o mimořádné prodloužení lhůty pro provedení administrativní kontroly projektů žadatelů zaregistrovaných v rámci 8. kola příjmu žádostí.


10.3.2006

Používání podpořené lesnické techniky pro služby

Upozornění pro žadatele o podporu z Operačního programu Zemědělství podopatření 1.3.2. Investice do lesů, investiční záměr d) pořízení strojů.


7.3.2006

Ministr zemědělství Jan Mládek schválil finanční podporu pro stavbu a obnovu skladů pro obiloviny a olejniny

Tisková zpráva - Ministr zemědělství Jan Mládek schválil finanční podporu pro stavbu a obnovu skladů pro obiloviny a olejniny.

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední