přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministerstvo zemědělství otevře dvanácté kolo žádostí o dotace z operačního programu Rybářství

21.12.2011

Tisková zpráva – Ministr zemědělství Petr Bendl schválil pravidla pro poskytování dotací ve 12. kole operačního programu (OP) Rybářství. Ministerstvo zemědělství bude přijímat žádosti od 7. do 13. února 2012. Žadatelé mohou dostat příspěvek na podporu a rozvoj nových trhů, propagační kampaně, pořádání veletrhů, výstav a na účast na nich.

Do 12. kola žádostí o dotaci se mohou přihlásit vzdělávací subjekty, školy a výzkumné ústavy, které se zaměřují na rybářství, rybářské svazy a sdružení, firmy i jednotlivci, jejichž příjmy pocházejí z akvakultury. Zájemci mohou požádat i o příspěvek na prezentaci produktů akvakultury a rybářství na veletrzích a výstavách.

Žádosti mohou lidé posílat elektronicky prostřednictvím Portálu farmáře na internetových stránkách Ministerstva zemědělství nebo na stránkách Státního intervenčního fondu už od 24. 1. 2012.

Úplné znění pravidel pro poskytování dotací je k dispozici v elektronické podobě na internetové adrese Ministerstva zemědělství www.eagri.cz (rubrika Dotace\Operační program Rybářství) a rovněž na stránkách Státního zemědělského intervenčního fondu www.szif.cz sekci Operační program Rybářství.

Kateřina Böhmová
ředitelka Odboru komunikace MZe

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem