přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nové typy identifikačních prostředků k označování ovcí a koz

11.7.2017

Tisková zpráva – Českomoravská společnost chovatelů rozšířila nabídku prostředků k označování ovcí a koz o nové typy identifikačních prvků.

NOVÉ TYPY IDENTIFIKAČNÍCH PROSTŘEDKŮ K OZNAČOVÁNÍ OVCÍ A KOZ

Vážení chovatelé ovcí a koz,

naši nabídku prostředků k označování ovcí a koz jsme nyní rozšířili o nové typy identifikačních prvků:

  • M - MALÁ UŠNÍ ZNÁMKA - je klasická známka do ucha o rozměru 37x40 mm. Je k dostání ve třech barevných variantách (oranžová, žlutá a bílá). K její aplikaci dodáváme kleště DATAMARS.

  • SPĚNKOVÁ ZNAČKA o rozměru 40x160 mm může být použita jako druhý identifikační prvek zvířete (místo druhé známky do ucha). K označení zvířat ji nelze použít samostatně (pouze v kombinaci s ušní známkou bez popisového pole). 

    • G - BEZ ČIPU - popis spěnkové značky obsahuje číslo zvířete shodné s ušním číslem.

    • H - S ČIPEM - čip i popis spěnkové značky obsahuje číslo zvířete. Při obchodování nebo při exportu zvířat nemůže tedy nahradit elektronickou ušní známku do ucha.

      Podrobné informace o nových typech identifikačních prostředků k označení ovcí a koz (fotografie, ceny, tiskopisy k objednání...) naleznete ZDE.