přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nastavení kontaktních údajů a ověření správnosti doručovacích adres chovatelů

4.1.2021

Tisková zpráva – Nastavení kontaktních údajů a ověření správnosti doručovacích adres chovatelů V rámci nového registru zvířat byla vylepšena funkcionalita pro správu kontaktních údajů (osob, telefonů a mailů) a doručovacích adres pro chovatele.

V rámci nového registru zvířat byla vylepšena funkcionalita pro správu kontaktních údajů (osob, telefonů a mailů) a doručovacích adres pro chovatele. Obsluha se provádí na záložce Správa kontaktů.  Odkaz na instruktážní video je k dispozici jednak v detailu této novinky a jednak pod ikonou otazníku na záložce Správa kontaktů. Doporučujeme zejména revizi kontaktních osob a jejich kontaktů, neboť ty jsou v řadě případů neaktuální. Rovněž tak je vhodné zaměřit pozornost na přiřazení správných emailových adres pro komunikaci chybníků u jednotlivých provozoven. Jakmile nastavíte kontakty do správné podoby, potvrďte jejich správnost v horním boxu obrazovky pro správu kontaktů.

Do nového registru zvířat vstoupíte odkazem Registr zvířat - Spustit nový registr zvířat (v levém menu), popřípadě Nový registr zvířat v panelu Aplikace pro přihlášené. V případě nejasností kontaktujte Helpdesk MZe.

https://portal.mze.cz/ssl/app/izrint/

Odkaz na instruktážní video je k dispozici zde

 

Ing. Jaroslav Němec MZe