přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Kontroly povodněmi zasažených zemědělců

17.6.2013

Tisková zpráva – V souvislosti s ničivými povodněmi, které zasáhly velkou část území České republiky, bude odložen termín plánovaných kontrol u subjektů, které byly povodněmi přímo zasaženy.

V případech, kdy Česká plemenářská inspekce provádí kontroly žadatelů o dotace na základě smlouvy se Státním zemědělským a intervenčním fondem je nutné, aby  žadatel  doložil  při zahájení kontroly uplatnění zásahu vyšší moci v důsledku povodní. 

Česká plemenářská inspekce pak bude řešit případný posun termínu zahájení kontroly společně se Státním zemědělským a intervenčním fondemtak, aby nedošlo k ohrožení termínu výplaty dotací.

V souvislosti s těmito kontrolami upozorňujeme, že dodržení termínu ukončení kontrol je nutné pro výplatu dotací.

U všech ostatních kontrol prováděných Českou plemenářskou inspekcí je nutné řešit případný odklad kontrol přímo s inspektorem České plemenářské inspekce, který po vyhodnocení situace rozhodne o termínu kontroly.