Krmiva
.... kontrolujeme bezpečnost a kvalitu krmiv

Oblast krmiv zahrnuje registraci a schvalování krmivářských provozů, tedy výrobců, dovozců, dodavatelů či distributorů a také prvovýroby.
Ve všech typech provozů provádíme kontroly včetně odběrů vzorků, které jsou analyzovány v našich laboratořích, a následně vzorky zbožíznalecky vyhodnotíme.   


Informační letáčky - Bezpečnost a kvalita krmiv, Úřední kontroly


 

Novinky

ÚKZÚZ zveřejňuje výsledky kontrol krmných surovin původem z Ukrajiny

22. 2. 2024
Od dubna 2023 Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (ÚKZÚZ) zacílil kontroly i na dovoz krmných surovin původem z Ukrajiny.

Provozy dodržující nadstandard

8. 2. 2024
ÚKZÚZ potvrzuje, že níže uvedené provozy dodržují Pravidla nadstandardu bezpečnosti krmiv a splňují tak požadavky pro dodávání krmiv producentům drůbeže podle pravidel certifikace produktů v režimu jakosti Q CZ, stanovené ve Věstníku MZe, ročník 2018, částka 3 str. 86-94.
24. 10. 2023
V souladu s článkem 30 nařízení (ES) č. 396/2005 se v tomto dokumentu předkládá program kontroly pro rezidua pesticidů v České republice pro roky 2024 - 2026.
Stáhnout (pdf, 730 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.