Prodloužení Vnitrostátní strategie ČR organizací producentů v sektoru ovoce a zeleniny

Prodlužuje se Vnitrostátní strategie ČR pro udržitelné operační programy organizací producentů v sektoru ovoce a zeleniny a zároveň se upřesňují některé akce a opatření.

Dodatkem č. 1/2021 se prodlužuje platnost Vnitrostátní strategie ČR pro udržitelné operační programy organizací producentů v sektoru ovoce a zeleniny včetně Vnitrostátního rámce ČR týkající se environmentálních opatření, a to do konce přechodného období v rámci nové SZP 2020+. Prodloužení platnosti strategie včetně rámce je potřebné pro zachování kontinuálnosti a schvalování operačních programů.

Zároveň došlo ve Vnitrostátní strategii ČR a Vnitrostátním rámci ČR k úpravám a doplnění či upřesnění některých akcí u opatření pro operační programy.

Aktualizované platné znění Vnitrostátní strategie ČR včetně Vnitrostátního rámce ČR s vyznačenými změnami je přiloženo. 

Přílohy

Dodatek č. 1/2021

Stáhnout (pdf, 518 kB)

Vnitrostátní strategie ČR s vyznačenými změnami - duben 2021

Stáhnout (pdf, 2 MB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.