Plán rozvoje vodovodů a kanalizací České republiky

18. 1. 2010

Informace o zpracování Plánu rozvoje vodovodů a kanalizací území České republiky (PRVKÚ ČR).

Rok vydání:2010
Vydal: Ministerstvo zemědělství
Tématické oblasti:
Vodní hospodářství

Plán rozvoje vodovodů a kanalizací území České republiky (PRVKÚ ČR), jako dokument státní politiky v oboru vodovodů a kanalizací, je zpracován na základě ustanovení § 29 odst. 1 písmeno c) zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů (zákon o vodovodech a kanalizacích), ve znění pozdějších předpisů.

Tento první Plán rozvoje vodovodů a kanalizací území České republiky představuje střednědobou průběžně aktualizovanou koncepci oboru vodovodů a kanalizací.

Informace k Plánu rozvoje vodovodů a kanalizací území České republiky (PDF, 72 KB)

Přílohy obsahují textovou a grafickou část PRVKÚ ČR. Textová část obsahuje Souhrnnou zprávu a Popisy nadobecních systémů vodovodů a kanalizací v jednotlivých krajích. Grafická část Přehledné mapy vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu České republiky v měřítku 1 : 100 000 v digitální podobě se skládá z legendy a 27 listů.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.