Venkov
Portál Venkov byl vytvořen z iniciativy Celostátní sítě pro venkov, která byla zřízena Ministerstvem zemědělství v listopadu 2008 jako komunikační platforma Programu rozvoje venkova.

CSVVítejte na subportálu Venkov, který je součástí portálu eAGRI.

Portál Venkov byl vytvořen z iniciativy Celostátní sítě pro venkov, která byla zřízena Ministerstvem zemědělství v listopadu 2008 jako komunikační platforma Programu rozvoje venkova. Činnost Celostátní sítě pro venkov pokračuje i v období 2014–2020, přičemž došlo k rozšíření jejich cílů.

Portál Venkov je určen nejen všem partnerům zapojeným do aktivit Celostátní sítě pro venkov, ale i celé odborné i široké veřejnosti zajímající se o problematiku rozvoje venkova a zemědělství.

Novinky

Hledání energetických úspor v Sasku, inovace a projekty Programu rozvoje venkova

12. 10. 2023 7:00 - 13. 10. 2023 17:00
Den otevřených dveří, exkurze
Německo (Sasko) a Ústecký kraj
Celostátní síť pro venkov, Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond si Vás ve spolupráci s Místní akční skupinou Svatojiřský les z.s. dovolují pozvat na exkurzi "Hledání energetických úspor v Sasku, inovace a projekty Programu rozvoje venkova". Cílem exkurze je seznámit účastníky se širokou škálou možností úspor energie a snižováním spotřeby fosilních paliv u nás i v Německu,…

Učíme se spolupracovat v Jihomoravském kraji

16. 10. 2023 - 17. 10. 2023
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Zámek Křtiny, Křtiny 1, 679 05 Křtiny
Celostátní síť pro venkov a Krajské sdružení Národní sítě Místních akčních skupin Jihomoravského kraje Vás srdečně zvou na dvoudenní seminář Učíme se spolupracovat v Jihomoravském kraji spolupráce Krajského sdružení Národní sítě Místních akčních skupin a MENDELU v Brně.

JABLKOHRANÍ

7. 10. 2023 13:00 - 18:00
Ostatní
Areál Kulturního domu v Loučeni, Nymburská 345, 289 37 Loučeň
Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Místní akční skupinou Svatojiřský les si Vás na základě aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na akci JABLKOHRANÍ. V rámci této akce Vás srdečně zveme k návštěvě stánku Celostátní sítě pro venkov.
Sociální zemědělství 10 let v České republice
Brožura, která vznikla v rámci projektu zaměřeného na tématiku sociálního zemědělství /podnikání, byla vydána při příležitosti desetileté soustavné podpory sociálního zemědělství v České republice.  V materiálu jsou prezentovány i příklady realizovaných projektů PRV na sociálních farmách u nás i v zahraničí.
 
Publikováno: 25. 9. 2023

Přenos zkušeností mezi MAS Karlovarského kraje a MAS Plzeňského kraje

25. 9. 2023 7:00 - 27. 9. 2023 18:00
Kulturní, společenské a promo akce
Karlovarský kraj, Pardubický kraj
Třídenní exkurze do území místních akčních skupin (MAS) Pošumaví a Radbuza. Exkurze je cílena na realizované projekty s podporou Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV). Obsahem budou setkání s místními aktéry rozvoje venkova za účelem inspirace především v rámci komunitně vedeného místního rozvoje a předávání znalostí k jednotlivým opatřením, operacím, projektům Spolupráce a implementaci článku…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.