Tiskové zprávy

Ministr Jurečka po skončení kampaně „České Vánoce“: Soutěž zaznamenala velký úspěch

19. 1. 2015
Tisková zpráva — Přes 110 tisíc kompletně vyplněných hracích karet (111 093) přišlo do soutěže České Vánoce s regionálními potravinami. Zájem soutěžících tak potvrdil, že kampaň na podporu prodeje kvalitních potravin uspořádaná Ministerstvem zemědělství byla velmi úspěšná. Celkově se v rámci soutěže prodalo přes 3,2 milionu kusů různých produktů s příslušným označením kvality (3 213 720).

Reakce ministra zemědělství Mariana Jurečky na dnešní tvrzení Asociace soukromého zemědělství ČR

16. 1. 2015
Tisková zpráva — Ministr Jurečka nesouhlasí s tvrzením Asociace soukromého zemědělství, že upřednostňuje velké zemědělské podniky před těmi malými. Proto chce vysvětlit svůj postoj a také konkrétní kroky, které na podporu malých farmářů podniká on i Ministerstvo zemědělství.

Veletrh Grüne Woche v Berlíně: Při podpoře zemědělského exportu musíme být mnohem aktivnější, řekl ministr Jurečka

16. 1. 2015
Tisková zpráva — Odborníkům, obchodníkům i běžným návštěvníkům je určen mezinárodní veletrh potravinářství, zemědělství a zahradnictví Internationale Grüne Woche (IGW), jehož 80. ročník dnes začal v Berlíně. Tradičně se na něm představuje i Česká republika se svojí národní expozicí. Veletrh je také místem setkávání nejvyšších představitelů agrárního sektoru zemí západní, střední i východní Evropy.

Ministr Jurečka jmenoval novou Mysliveckou radu

15. 1. 2015
Tisková zpráva — Ministr zemědělství Marian Jurečka jmenoval novou jedenáctičlennou Mysliveckou radu. Jde o jeho poradní sbor pro řešení odborných otázek v myslivosti. Poprvé bude zasedat 27. ledna 2015.

Marian Jurečka: Konečně začal fungovat systém darování jídla potravinovým bankám

15. 1. 2015
Tisková zpráva — Ministr zemědělství Marian Jurečka je rád, že se podařilo systémově rozjet podporu darování přebytečných potravin potravinovým bankám. Objem takto předávaného jídla v posledních měsících roste, jak uvedla předsedkyně Potravinové banky Praha Věra Doušová v rozhovoru pro Deník.cz.

Avízo pro firmy, které se chtějí v březnu zúčastnit podnikatelské mise v USA

9. 1. 2015
Tisková zpráva — Ministr zemědělství Marian Jurečka a prezident Potravinářské komory Miroslav Toman zvou české firmy se zájmem o vývoz potravin a nápojů na americký trh k účasti na podnikatelské misi do Spojených států amerických ve dnech 22. až 29. března 2015.

Ministr zemědělství Jurečka: Zastupitelstva a samosprávy obcí mají významnou roli při usnadnění výstavby protipovodňových opatření

8. 1. 2015
Tisková zpráva — O aktuálních i dlouhodobých tématech z oblasti vodního hospodářství hovořil dnes v Chomutově s vedením státního podniku Povodí Ohře a zástupci obcí regionu ministr zemědělství Marian Jurečka. V posledních 15 letech se nejen v tomto regionu řeší především protipovodňová ochrana a odstraňování povodňových škod na vodních stavbách a tocích.
1 ... 17 18 19

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.