Nová verze XML Creator 1.4.0

22. 1. 2021

Upozornění na novou verzi nástroje XML Creator 1.4.0, která byla vydána 15. 12. 2020 a která je ke stažení v online knihovně CIRCABC v sekci pro tabákové výrobky.

Dovolujeme si upozornit na novou verzi nástroje XML Creator 1.4.0, která byla vydána 15. 12. 2020 a která je ke stažení v online knihovně CIRCABC v sekci pro tabákové výrobky. Všechny platné XML soubory vygenerované předchozí verzí budou nadále plně kompatibilní až do odvolání. Nová verze XML Creator 1.4.0. reflektuje rovněž změny související s vystoupením Velké Británie z Evropské unie. Od 1. 1. 2021 neprobíhá oznamování tabákových výrobků pro uvádění na trh ve Spojeném království prostřednictvím EU-CEG, nicméně EU-CEG bude nadále využíván pro plnění informační povinnosti pro uvádění tabákových výrobků na trh v Severním Irsku. Pro Severní Irsko bude nadále využíván kód „GB“.

Dále byla vydána uživatelská příručka pro společnou vstupní bránu EU-CEG (v anglickém jazyce). Je dostupná na stránkách Evropské komise a je v příloze tohoto článku.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.