Informace zprostředkovávané koordinačním místem

5. 10. 2020

Přehled dokumentů a informací.

Návrhy dokumentů připravovaných EFSA k veřejným konzultacím

Všechny zainteresované strany mají možnost vyjádřit se k dokumentům připravovaným EFSA. Dokumenty jsou před jejich finalizací zpřístupněny pro veřejné konzultace na stránkách EFSA.

Elektronické informativní časopisy EFSA

EFSA vydává několik elektronických informativních časopisů zaměřených na různá témata (EFSA in focus – Animals/Food/Plant, Moving together, EFSAnews). Časopisy EFSA jsou k dispozici na stránkách EFSA. Zasílání jednoho nebo více časopisů si je možné objednat po určení časopisů a uvedení úplných kontaktních údajů na adrese newsletter@efsa.europa.eu.

Databáze vědeckých expertů EFSA

Databáze vědeckých expertů EFSA slouží k vytvoření širokého přehledu odborníků využitelných k podpoře aktivit vědeckého výboru a vědeckých komisí EFSA včetně dalších sítí – převážně podpůrných pracovních skupin. Vědečtí a výzkumní pracovníci specializovaní na oblast bezpečnosti potravin se mohou přihlásit do databáze vědeckých expertů EFSA na stránkách EFSA.

Nabídka pracovních pozic v EFSA

Do konce roku 2010 se předpokládá konečné navýšení kapacity pracovních míst v EFSA. Zároveň probíhá průběžná obnova pracovních pozic. Aktualizovaná nabídka volných míst je k dispozici na stránkách EFSA.


Další informace: http://www.bezpecnostpotravin.cz/kategorie/koordinacni-misto-pro-spolupraci-s-efsa.aspx

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.