Akreditace k pořádání kursů na úseku ochrany zvířat proti týrání

2. 5. 2022

podle § 26a zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, ve znění pozdějších předpisů.

Další požadavky na školicí pracoviště, která hodlají pořádat nebo pořádají kursy na úseku ochrany zvířat proti týrání, jsou obsaženy v § 26b zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, ve znění pozdějších předpisů.
Podmínky pořádání kursů na úseku ochrany zvířat proti týrání a uznávání kvalifikace jsou obsaženy v § 26c zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, ve znění pozdějších předpisů.

Vyhlášku č. 22/2013 Sb., o vzdělávání na úseku ochrany zvířat proti týrání, najdete zde.

Formuláře žádosti o udělení akreditace k pořádání kursu, o změnu rozhodnutí o udělení akreditace, plnou moc k zastupování ve správním řízení, dotazník nového i dříve schváleného lektora a vzor dotazníku spokojenosti absolventů kursu - to vše naleznete dole v přílohách.

V souladu s položkou 74 písm. g) sazebníku poplatků - přílohy k zákonu č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, se za udělení akreditace k pořádání kursů na úseku ochrany zvířat proti týrání hradí správní poplatek ve výši 2 000,- Kč.

Podat žádost o udělení akreditace k pořádání kursu na úseku ochrany zvířat proti týrání je nutné nejméně 60 dní před plánovaným zahájením prvního kursu.

Návrhy na zahájení správního řízení - žádost o udělení akreditace k pořádání kursu na úseku ochrany zvířat proti týrání zasílejte na adresu:

Ministerstvo zemědělství
odbor živočišných komodit a ochrany zvířat
oddělení ochrany zvířat
Těšnov 17
117 05 Praha 1

ID DS: yphaax8

Přílohy

Žádost o akreditaci školicího pracoviště

Stáhnout (doc, 143 kB)

Plná moc - akreditace

Stáhnout (doc, 53 kB)

Dotazník nového lektora

Stáhnout (doc, 67 kB)

Žádost o změnu rozhodnutí

Stáhnout (doc, 124 kB)

Dotazník schváleného lektora

Stáhnout (doc, 59 kB)

Vzor dotazníku spokojenosti absolventů kurzu

Stáhnout (doc, 175 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.