Ministerstvo
Vítejte na subportálu Ministerstvo zemědělství, který je součástí portálu eAGRI.
Naleznete zde informace o Ministerstvu zemědělství (MZe), včetně povinně zveřejňo­vaných informací a základních dokumentů MZe.

Naleznete zde informace o Ministerstvu zemědělství (MZe), včetně povinně zveřejňo­vaných informací a základních dokumentů MZe. Dále zde získáte informace týkající se agend spadajících pod sekci ministra a sekci vnějších vztahů.

Novinky

Pozvánka na webinář „BRAZÍLIE – příležitost pro české zemědělsko-potravinářské firmy – setkání s novým zahraničním zástupcem MZe“

6. 6. 2024 14:00 - 15:00
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Webinář proběhne prostřednictvím MS Teams v českém jazyce.
Zajímá Vás, jaké jsou novinky a trendy v agrární oblasti v Brazílii? Jak je tento trh rozvinutý? Které významné firmy působí v prezentované oblasti? O které výrobky a komodity je zájem? Za jakých podmínek lze v Brazílii obchodovat? Odpovědi na tyto otázky Vám představí nový zahraniční pracovník Ministerstva zemědělství v Brazílii, pan Martin Lošťák.

Pozvánka na veletrh FoodAg 2024 v Karáčí pro zájemce o obchod s Pákistánem

24. 5. 2024
Velvyslanectví Pákistánu v Praze a Ministerstvo zemědělství zvou české výrobce a vývozce potravin, zemědělských produktů a technologií se zájmem o pákistánský trh k účasti na druhém ročníku zemědělského a potravinářského veletrhu FoodAg 2024 , který se bude konat ve dnech 9. – 11. srpna 2024 v Karáčí.

Výzva k vyjádření zájmu - VIII. ročník akce pro startupy ze střední Evropy a Japonska TechBIZKON 2024 se zaměřením oblast zemědělství a potravinářství

24. 5. 2024
TechBIZKON se každoročně koná na přelomu listopadu a prosince v Tokiu. Pořadateli jsou velvyslanectví Německa, Rakouska a Belgie společně s japonskými partnery.

Využijte naší nabídky účasti na veletrhu Cambodia FoodPlus Expo 2024

24. 5. 2024
Ve dnech 2. - 4. srpna 2024 se v kongresovém a výstavním centru na ostrově Koh Pich v centru Phnompenhu koná 3. ročník mezinárodního potravinářského veletrhu Cambodia FoodPlus Expo 2024. 

USA: FDA připravuje zavedení povinných nutričních štítků na přední straně obalů potravin

24. 5. 2024
Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) pracuje na novém nařízení, podle kterého by od roku 2027 měli výrobci a dovozci potravin umisťovat na přední straně obalů potravin nové nutriční štítky.

Poslední publikace

Situační a výhledová zpráva: Olejniny 2022-2023
Situační a výhledová zpráva přináší souhrnné informace o pěstování, obchodu a zpracování komodity olejniny. Zpráva zahrnuje údaje z hospodářského roku 2022/23, ale i prvních měsíců hospodářského roku 2023/24, vychází z informací dostupných převážně k datu 31. října 2023. Cílem SVZ je informovat veřejnost o důležitých skutečnostech a základních údajích v odvětví olejnin.
Publikováno: 24. 5. 2024

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.