Katalog služeb a činností, kompeteční model řízení a výkonu služeb veřejné správy v oblasti lesního hospodářství

5. 12. 2012

Odborné poradenství pro realizaci projektu „Zefektivnění výkonu veřejné správy lesů pro Ministerstvo zemědělství ČR“.

V následujícím dokumentu je popsán Katalog služeb a Kompetenční model státní správy (SSL) lesů ve vazbě na lesní ekosystémy a lesní hospodářství, jakožto jeden ze základních výstupů analytické fáze nezbytný pro návrh systému řízení na bázi služeb v navazující fázi projektu. Součástí dokumentu je popis použité metodiky CorSet, která byla v průběhu realizace projektu pro tvorbu těchto výstupů využita, její stručné představení, základní principy a způsob aplikace. Podrobný popis struktury Katalogu služeb a Kompetenčního modelu SSL pak zahrnuje výklad základních pojmů a atributů, které jsou v obou výstupech používány.

Přílohou tohoto dokumentu jsou finální verze obou dokumentů, tedy Katalogu služeb státní správy lesů (čítajícím 20 služeb vykonávaných na úseku státní správy lesů a 224 procesů, který tyto služby dekomponují) a Kompetenčního modelu státní správy lesů (který pro jednotlivé procesy identifikuje jejich vlastníka, vykonavatele a příslušná kompetenční ustanovení zákona, která jejich výkon upravují/vymezují).

 

Přílohy

KATALOG SLUŽEB A ČINNOSTÍ, KOMPETENČNÍ MODEL ŘÍZENÍ A VÝKONU SLUŽEB VEŘEJNÉ SPRÁVY V OBLASTI LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ

Stáhnout (pdf, 541 kB)

Příloha č. 1 - Katalog služeb a činností veřejné správy lesů ve vazbě na lesní ekosystémy a lesní hospodářství

Stáhnout (xls, 31 kB)

Příloha č. 2 - Kompetenční model státní správy lesů ve vazbě na lesní ekosystémy a lesní hospodářství

Stáhnout (xls, 132 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.