Pozvánka na individuální setkání se zemědělskými diplomaty a zahraničními spolupracovníky ve dnech 29. – 30. června 2023 v Praze

31. 5. 2023

Ve dnech 29. – 30. června 2023 budou v PVA Praha Expo Letňany probíhat tradiční každoroční konzultace s ekonomickými diplomaty, zemědělskými diplomaty a zástupci CzechTrade. Nově jsme pro vás na tuto akci povolali i zahraniční spolupracovníky, tzv. místní síly MZe.

Na konzultacích se na vás budou těšit zemědělští diplomaté z USA (paní Tereza Černá), Číny (pan Ondřej Plaček), Srbska (pan Vladimír Váňa), Japonska (paní Irena Leopoldová) a Spojených arabských emirátů (pan Lukáš Zamrzla). Sestavu zemědělských diplomatů doplní zahraniční spolupracovníci z Kazachstánu (pan Artjom Lukašov), z Velké Británie (pan Paul Wilkins) a z Vietnamu (pan Luboš Marek).

Přijďte se osobně seznámit s našimi kolegy ze zahraničí a prodiskutovat možnosti Vašeho exportu do výše zmíněných destinací.

Termín uzávěrky přihlášek: 16. 6. 2023

Přihlásit se můžete ZDE.

Podrobnější informace ke konzultacím naleznete v přiloženém letáku.

Přílohy

Podrobné pokyny ke konzultacím

Stáhnout (pdf, 327 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.