Veletrh Agrobalt 2018, Vilnius, Litva (24. – 26. května 2018)

7. 2. 2018

Ministerstvo zemědělství informuje firmy o možnosti účasti na 22. Mezinárodním veletrhu zemědělství a potravinářského průmyslu Agrobalt 2018 konaném 24. – 26. května 2018 ve Vilniusu.

Veletrh konaný každé dva roky se uskuteční na výstavišti Litexpo a obvykle se ho účastní okolo 400 vystavovatelů a 30 000 návštěvníků. V rámci propagace ČR v oblasti zemědělství a potravinářského průmyslu jedná Velvyslanectví ČR ve Vilniusu spolu se zahraniční kanceláří agentury CzechTrade v Rize o zajištění společného stánku za zvýhodněných podmínek.

Zájemci o účast na společném stánku, či samostatně, se mohou obrátit na Velvyslanectví ČR ve Vilniusu (e-mail: Petr_Vavra@mzv.cz), které nabízí asistenci při komunikaci s organizátory veletrhu a oslovení potenciálních partnerů.

Bližší informace o veletrhu jsou dostupné zde či na portálu Businessinfo.cz, on-line přihlášení je pak možné zde. Pozvánku a podmínky účasti naleznete též v příloze.  

Konečný termín pro přihlášení je 30. dubna 2018.

Přílohy

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.