Ukrajina: 10. Mezinárodní investiční fórum (29. – 30. září 2017; Nova Kachovka)

3. 7. 2017

Fórum s podtitulem „Tavrijské horizonty: spolupráce, investice, ekonomický rozvoj“ bude zaměřeno na možnosti rozvoje Chersonské oblasti, „zelené“ technologie a ekologické zemědělství.

Ve dnech 29. – 30. září 2017 se ve městě Nova Kachovka (Chersonská oblast, Ukrajina) uskuteční 10. mezinárodní investiční fórum Tavrijské horizonty: spolupráce, investice, ekonomický rozvoj.

Tématem letošního fóra je zavádění „zelených“ technologií, výroba „zelené“ energie, ekologické inovace v zemědělství, prezentace turistického a ekonomického potenciálu regionu. Fóra se zúčastní ukrajinské a zahraniční investiční společnosti, mezinárodní finanční a dárcovské organizace, představitelé vlády, nevládních organizací a akademické obce, diplomatických misí či odborníci v oblasti hospodářského rozvoje a investic.

Program akce je uveden v příloze.

V případě zájmu o účast na uvedené akci je možné se registrovat na www.tavrianhorizons.in.ua, či lze kontaktovat organizátory fóra: tel.: +38 (0552) 22 57 68, e- mail: tavrianhorizons@gmail.com.

Přílohy

Stáhnout (pdf, 220 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.