Pozvánka na B2B setkání se srbskými dovozci a distributory z oblasti zemědělství, potravinářského průmyslu a zemědělské techniky

27. 9. 2016

Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci se ZÚ Bělehrad pořádá v rámci Projektu na podporu ekonomické diplomacie incomingovou misi srbských dovozců a distributorů z oblasti zemědělství, potravinářského průmyslu a zemědělské techniky do ČR. Mise probíhá ve dnech 16.–18. října 2016 a B2B setkání zástupců českých a srbských firem, na které bychom vás tímto rádi pozvali, se uskuteční dne 17. října v budově MZe (čas bude upřesněn).

Mezi účastníky mise jsou přední srbské firmy zabývající se zejména dovozem a distribucí široké palety potravinářských výrobků (mléko a mléčné produkty, maso a masné produkty, ryby, ovoce a zelenina, alkoholické i nealko nápoje, pekařské zboží, cukrovinky, zmrzlina a mražená jídla, produkty zdravé výživy, doplňky strany, atd.). Mise se účastní také jeden z významných prodejců a distributorů zemědělské techniky v Srbsku nabízející např. traktory, zemědělské stroje nebo zavlažovací systémy. Řada zúčastněných firem působí nejen v Srbsku, ale i v ostatních zemích Západního Balkánu.

Za srbskou stranu se mise zúčastní také zástupkyně zemědělského úseku  Hospodářské komory Srbska (www.pks.rs) Tatjana Beuk Pirušić, doprovázet srbské podnikatele v průběhu jejich návštěvy v ČR bude Pavel Svoboda, zemědělský diplomat ČR pro region Balkánu působící na ZÚ Bělehrad. Vzhledem k tomu, že mise je plánována na dva dny, bude také v případě zájmu možnost setkat se s konkrétními partnery individuálně a představit jim např. výrobní prostory firmy.

V případě vašeho zájmu prosím kontaktujte co nejdříve, nejpozději však do 5. října,  Ing. Ondřeje Misiaczka Ph.D. z Odboru zahraničně obchodní spolupráce MZe, tel.: + 420 221 812 327, email: ondrej.misiaczek@mze.cz nebo Mgr. Pavla Svobodu, zemědělského diplomata ZÚ Bělehrad, tel.: +381-11-333-6209, email: pavel_svoboda1@mzv.cz.

Upozorňujeme zájemce o účast, že počet míst pro B2B setkání je omezen, a není možno v případě velkého zájmu garantovat místo pro všechny zájemce (zejména při jejich pozdějším přihlášení).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.