Pozvánka k účasti v podnikatelské misi eurokomisaře Wojciechowskeho do Indie

1. 6. 2023

Eurokomisař pro zemědělství Janusz Wojciechowski zve v rámci diplomatické kampaně na podporu exportu zástupce zemědělsko-potravinářských firem z EU k účasti na misi do Indie, která se uskuteční ve dnech 6. až 12. prosince 2023 v návaznosti na veletrh SIAL India.

Jedná se zejména o firmy působící v zemědělsko-potravinářském odvětví se zaměřením na maso, mléčné výrobky, krmiva pro zvířata, olejná semena, rostlinné oleje, zeleninu, ovoce, cukrovinky, nápoje, pivo, víno, lihoviny, komodity či ekologické produkty.

Hlavním cílem mise je setkání s významnými politickými činiteli indických ministerstev zemědělství, obchodu či zahraničních věcí. Politický program bude obsahovat body týkající se překážek přístupu na indický trh, jednání o dohodě o zeměpisných označeních a dohodě o volném obchodu. Jedná se o vhodnou příležitost diskutovat s protistranou aktuální citlivosti a možnost propagovat kvalitní evropské výrobky, za účelem lepšího etablování na indickém trhu.

Zájemci o účast na tomto projektu z řad firem se mohou registrovat zde, náklady na cestu a ubytování si účastníci mise hradí sami. Zároveň prosíme, abyste svůj zájem rovněž deklarovali prostřednictvím e-mailu karolina.bartosova@mze.cz nebo telefonicky na číslech 221 812 452/725 761 240.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.