Pozvánka k účasti na veletrhu THAIFEX 2017 (31. 5. – 4. 6. 2017)

9. 5. 2017

Ministerstvo zemědělství a Velvyslanectví Thajského království si Vás dovolují pozvat k účasti na veletrhu THAIFEX – World of Food Asia 2017, který se uskuteční ve dnech 31. května – 4. června 2017 v Bangkoku.

Veletrh určený pro odbornou veřejnost je zaměřený jak na nápoje a potraviny tak na příslušné technologie a s plochou 90 000 m2 se řadí mezi nejvýznamnější v Asii. Předchozího ročníku se zúčastnilo téměř 2 000 vystavovatelů ze 40 zemí a přes 40 000 návštěvníků. Aktuální informace o veletrhu naleznete na stránkách http://www.worldoffoodasia.com/.

V případě zájmu, prosíme, kontaktujte přímo obchodní oddělení Velvyslanectví Thajského království v Praze (thaicom@iol.cz).

Pro účast na veletrhu je možno využít finanční podporu Ministerstva zemědělství v rámci dotačního podprogramu 9Hb. Bližší informace naleznete na stránce dotačního programu 9H.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.