Pozvánka k účasti na US veletrzích FARM PROGRESS SHOW a FARM SCIENCE REVIEW

1. 6. 2023

Ministerstvo zemědělství a zemědělská diplomatka ČR ve Washingtonu zvou české výrobce zemědělské techniky a technologií a poskytovatele služeb se zájmem o trh Spojených států k účasti na nadcházejících dvou významných veletrzích zemědělské techniky FARM PROGRESS SHOW v Illinois a FARM SCIENCE REVIEW v Ohiu.

S cílem rozšířit povědomí o české nabídce v sektoru zemědělské techniky na vysoce konkurenčním trhu USA nabízí Ministerstvo zemědělství ČR na každé z akcí bezplatnou účast českých firem na stánku/expozici České republiky včetně zajištění marketingových materiálů a občerstvení.

Ve dnech 29. – 31. srpna bude možné českou techniku prezentovat potenciálním zákazníkům a partnerům na mezinárodním veletrhu se 70. letou historií FARM PROGRESS SHOW ve městě Decatur, stát Illinois.

Ve dnech 19. – 21. září pak bude podpořena účast firem ze stejného sektoru na mezinárodním veletrhu FARM SCIENCE REVIEW v London, stát Ohio.

Obě akce jsou zaměřené na praktické demonstrace a prezentace v sektoru zemědělské techniky. Jedná se o hlavní události v odvětví tzv. AGRITECH s návštěvností přes 100 tisíc hostů a mezinárodní účastí v řádu stovek vystavovatelů.

V případě zájmu o účast, odešlete prosím svou žádost do 15. června 2023 prostřednictvím online přihlášky.

Pro více informací se obraťte na zemědělskou diplomatku ČR v USA Terezu Černou (tereza_cerna@mzv.cz, +1 202 274-9126), případně zástupce Ministerstva zemědělství Michala Kulíka (michal.kulik@mze.cz, +420 724 962 707).


Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.